Aktualności

Maquillage Art Partnerem MFT

Naszym partnerem została Szkoła Wizażu i Stylizacji Maquillage Art w Rzeszowie. Maquillage Art zadba o wizaż naszych Modelek i Modeli podczas Gali MFT.

Maquillage Art

Maquillage Art

Maquillage Art (czyt. makijaż) to nowoczesna szkoła wizażu i stylizacji. Szkoła jest przykładem pomysłu na biznes, gdzie marzenia twórców spotykają się z realną potrzebą rynku. Marzeniem i celem Aleksandry Bożek, właścicielki Maquillage Art, było stworzenie szkoły innowacyjnej, na najwyższym poziomie, kształcącej specjalistów kompetentnych, twórczych i ambitnych.

Na Podkarpaciu branże mody i show-businesu nie zagościły jeszcze na dobre – stąd jest to miejsce trudne, ale jednocześnie pełne otwartej przestrzeni dla ich wzrostu. Pierwsze dwa lata istnienia i intensywnego rozwoju szkoły streścić można poprzez liczne sukcesy: realizacje wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu (m.in. Kabaretowe Wakacje z Duchami, Europejski Stadion Kultury, Symphonica, The Look of The Year), prace i publikacje wspaniałych uczniów i absolwentów. W marcu 2015 (niespełna 1,5 roku od pierwszego naboru) oficjalnym partnerem Szkoły została prestiżowa marka profesjonalna MAC Cosmetics – to znaczące wyróżnienie zwłaszcza dla nowej, bardzo kameralnej placówki. Dziś w Maquillage Art równocześnie uczy się już kilkudziesięciu uczniów (i kolejne dziesiątki kursantów), a Szkoła staje się znaczącym ośrodkiem, integrującym i umożliwiającym rozwój nie tylko swoim absolwentom, ale i obecnym tu specjalistom związanym z branżą.

Aktualnie w swojej ofercie Maquillage Art posiada dwa kierunki roczne oraz różnorodne kursy i warsztaty skoncentrowane wokół tematyki kreowania wizerunku. Szkoła obsługuje wydarzenia związane z modą i kulturą, zajmuje się produkcją sesji zdjęciowych, współpracując z najlepszymi profesjonalistami z regionu i nie tylko. Aby dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na stronę MaquillageArt.pl: http://maquillageart.pl/

Share Button